İşleminiz Devam Ediyor.
Lütfen Bekleyiniz...

Would you like to share your thoughts with us?

Okulun sağlık odaklı müfredatı, öğrencilere sektöre yönelik kapsamlı bir eğitim sağlıyor. Harika bir deneyim oldu benim için.

Zeynep RANA

Toplumsal değerleri el üstünde tutuyorlar, inanışlarına sahip çıkmaları da çok hoşuma gitti doğrusu!

Ümmühan ÇİMEN

Son derece sıcak ve nezih bir ortamları var. Kaliteli eğitimi ve güleryüzlü personeli ile Konya’da Sağlık meslek lisesi olarak önerilecek tek yer.

Av. Arif KARAKAYA

Uzman öğretmen kadrosu ve modern eğitim olanakları ile öğrencilere mükemmel bir öğrenme ortamı sunuyor.

Betül GOGER

Bol etkinlik varsa o benim okulumdur ☺️❤️

Durmuş ESER

Meslek garantisi veriyoruz dediler,sözlerindede durdular.Oğlum Enes artık iyi bir sağlık personeli,darısı sizin çocuklarınızın başına.

Şafak YALÇIN

Ülkeye hizmetin en önemlisi, hayırlı insan yetiştirmektir. Özel Konya Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bu yoldaki gayret ve emeklerinin boşa gitmeyeceğini belirtmeye gerek yok. Bedenlerimizde ve iç dünyamızdaki yaralara, manazlara da Lokman Hekim olmanız dileğiyle. Teşekkür ederim.

Doç.Dr. Caner ARABACI

Özel Konya Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunmak benim için çok heyecanlı ve mutlu bir andı. Bu sıralardan ayrılalı çok zaman geçmedi ve bu güzel öğrencilerin hocaların gösterdiği ilgi beni duygulandırdı gerçekten. Bu organizasyonda emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Güzel bir buluşmaya vesile oldular.

Konyaspor Futbolcusu Selim AY

Özel Konya Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunmaktan çok mutluyum. Gerçekten beklemediğimiz bir ilgi ve alakayla karşılaştık. Buda bizi çok mutlu etmiş aynı zamanda da gururlandırmıştır. Bu buluşmada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sağlık eğitimi bizim işimiz sloganıyla eğitim camiasına giren okulunuzun sağlık sektöründe çok büyük bir açığı kapatacağı düşüncesiyle başarılarının devamını diliyorum.

Konyaspor Kalecisi Kaya TARAKÇI

Konyamızın seçkin eğitim kurumlarından olan Selçuklu İlçesi Özel Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiğimiz bu günde böyle bir eğitim kurumunu ilimize kazandırmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu daha iyi anlamaktayım. Özel Öğretim Kurumu olarak insan sağlığını da ilgilendiren bu eğitim kurumunun ilk olması beni daha da heyecanlandırmıştı. Bu çatı altında okuyan çocuklarımızı mesleğine bağlı, muhataplarına saygılı, yüreği sevgi dolu ve merhamet duygusuyla görevini yapar

İl Milli Eğitim Müdür Yard. Mehmet Yaşar TERZİ

Özel Sağlık Meslek Liselerinin Türkiye´de öncülerinden olan Özel Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi ilk kez ziyaret etme fırsatı buldum. Okula girdiğimizde yüzümüzü okşayan iklim, hava bizim o okul hakkındaki ilk intibamızı oluşturur. Mütevazı yöneticilerin görev aldığı, sorumluluk yüklendiği bu okulda hakikaten ´samimiyet´ hissettim. Zaten bir kurumda, özellikle bir eğitim kurumunda samimiyet varsa meselenin yüzde doksanını çözmüşsünüzdür.

Selçuklu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa ARICI

Teşekkür

Bugün okul ziyaretimizde Lokman Hekim Lisesinin tüm aile fertleriyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Okulumuzun ilçemize, çevremize ve diğer illere de şamil olumlu katkılarından bahsedildi. Aynı duyguları paylaşmanın mutluluğunu gördük. Bu eğitimsel ve sorumluluğunu bilen bakışın tüm kurucu-yönetici ve çalışanlarında olması duygularımla. Çalışmalarınızda başarılar diler, eğitime katkılarınız, Selçuklu´da eğitim öğretime katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KOCA

Teşekkür

Uzun bir süre eğitim camiasında olan biri olarak, Orta öğretimde çok başarılı bir eğitim kurumunu ziyaret etmiş bulunuyorum. Bu tür eğitim kurumlarının sayısının artması ve diğer kurumlara örnek teşkil etmesi ümidi ile başarılarınızın devamını dilerim.

Dr. Ömer AKDAĞ

Teşekkür

okul idarecileri ve öğretmenleri olarak yalnız resmi göreviniz değil, öğrencilere yaklaşım tarzlarınız için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

Ahmet YILMAZ

Yeni Öğrenci

Yeni kayıt olduum bu okula cok temiz sicakkanli hocalar fatma hocama derman yetmez on numara insan :)

Aleyna KEÇECİ

Şükriye Onsun İlköğretim Okulu

Bu günkü yapmış olduğumuz gezi için teşekkür ederim.

Akif SÜRÜCÜ

Teşekkür

Okulunuz ziyareti sonrasında, memnuniyetlerini ifade eden, 8.sınıf öğrenci ve öğretmenlerim adına, gösterdiğiniz misafirperverlik ve yakın ilgi nedeniyle , Seçil Hanım'ın şahsında tüm eğitim kadronuza teşekkür eder, kurumsal başarınızın artarak devamını dilerim.

Sabri SAYAR Selçuklu Oğuz Kağan İO Müdürü

Teşekkürler Hepinize

Lokman Hekim ailesinin bir ferdi olarak disiplinli faaliyetleriniz için hepinize tesekkürler...

Tahir KARACA

Her zaman bir adım önde

Lokmann hekim öğrencileri her zaman bir adım öndedir.

Fatma LEVENT

teşekkür

çok teşekkür ediyorum okulunuza kaliteli düzenli samimi içten olduğu için okul müdürü osman beye yardımcısı fatma hanıma ve idare personeline özelliklede 9/b sınıf öğretmeni fatih türkoğluna gönülden teşşkür ediyorum.

Ayfer YAKUT

okul en iyi eğitim ve kalite açısından tartışmasız süper

Kızımın Lokman Hekim öğrencisi olduğundan ailemiz olarak gururluyuz. Özellikle okul idaresi olmak üzere kadro süper

Mustafa YETKİN

Teşekkür Ederim

Lokman Hekim Öğrencisi Olduğum İçin Mutluyum ve Eğitim Biçiminiz Çok iyi Bu Konuda Öğretmenlerimize Teşekürlerimi Sunarım...

Tolgahan TANYILDIZ

Teşekkür Ederim

Lokman Hekim üyesi olduğum için gerçekten çok mutluyum.

Kemal BULGURCU

Teşekkür Ederim.

Bana okulu sevdirdiğiniz için teşekkür ederim. (Fatma hocam :))

Mert KAYHAN

Teşekkür Ederim

Lokman Hekim üyesi olduğum için çok mutluyum.

Ozan GÜRSOY

Teşekkür Ederim

Lokman Hekimli bir öğrenci olarak bu ailenin bir üyesi olduğum için mutluyum.

Emre SALUR

Teşekkür Ederim

Öğrenciniz olarak burada olduğum için mutluyum. Sunduğunuz aile sıcaklığı için teşekkür ederim.

Duran GÖKBAŞ

iyi ki varsınız

Lise hayatımın en vazgeçilmez anlarını Lokman Hekim ailesiyle geçirdiğim için çok mutluyum ve aynı zamanda son senem oldup okuldan ayrılma düşüncesi için de çok üzgünüm ama iyi ki varsınız :)))

Gülşah GÜRLESİN

Özel Lokman Hekim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinin öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.

Özel Lokman Hekim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinin öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum gerek eğitim kadrosu gerek disiplin anlayışı çok kaliteli bir eğitim düzeyi bulunuyor 3 yıldır bu okulda olmaktan gurur duyuyorum acısıyla tatlısıyla bu 3 yıl için çok çok teşekkür ederim sevgiler saygılar..

Yasin İŞYAPAR